Sportovní fyzioterapie v centru Brna

07.07.2023

Představujeme vám BMphysio - Centrum fyzioterapie v centru Brna.

Jsme BMphysio team fyzioterapeutek zaměřující se na fyzioterapii a rehabilitaci sportující veřejnosti, ale i výkonnostních či profi sportovců. Díky našemu neustálému vzdělávání se v oboru obsáhneme široké spektrum diagnóz. 

  • Důvěru v naši spolupráci mají už řadu let profesionální sportovci účastníci různých reprezentačních akcí v poslední době i medailisté z Evropských her 2023 nebo účastníci letních i zimních olympijských her.

Z pozice bývalé vrcholové plavkyně a aktivního životního stylu doporučuji i hobby sportovcům pečovat o své tělo při cestě za vašimi sportovními sny. Ať je váš cíl např. naučit se plavat "kraula", dokončit půlmaraton, half ironman nebo jakýkoliv jiný závod či zapracovat na zdraví vašeho pohybového aparátu, příprava by neměla opomíjet aktivní regeneraci ve formě kompenzačních cvičení a ošetření svalových dysbalancí.

BMphysio - Centrum Fyzioterapie naleznete v centru Brna na ulici Plotní 539/24 v docházkové vzdálenosti od OC Vaňkovka, s možností parkování zdarma v přilehlých ulicích, také je snadno dostupné z MHD, zastávky Železniční. Výhodou našeho pracoviště je multioborové spolupráce. 

BMphysio team je připravený vám pomoci při prevenci zranění i v rychlejším návratu k tréninku.

Pro členy Kalda team/mov3ment_team, doporučuji výhodný balíček 3terapií po té se objednávat dle individuálních potřeb sportovce.

 
Více info na našem webu www.bmphysio.cz.

Kontakt a rezervaci termínů naleznete zde.

za BMphysio Mgr. Barbora Morávková a BMphysio team 

Barbora Morávková - ZnamyLekar.cz