Poutavé sportovní dění našich svěřenců

10.12.2023
Poctivá kompenzační příprava Aleny Benešové
Poctivá kompenzační příprava Aleny Benešové

V těchto dvou týdnech se koná spousta sportovních klání a v BMphysio pevně držíme palce! 

  • V dálkovém plavání se konal Světový pohár na Madeiře kde Alena Benešová obhájila kvalifikaci na Mistrovství světa v Kataru. 

  • V plavání právě finishuje Mistrovství Evropy v Rumunsku a celá česká výprava tam plave excelentně!!! Více můžete sledovat brněnského plavec Matěje Zábojníka na webu Českého plaveckého svazu. 

  • V žákovských kategoriích se právě koná MČR v plavání v Prostějově, kde plave spousta mladých talentů, kteří skvěle reprezentují a dovezou i cenné kovy
Adam Říháček a medailová smršť na MČR v Prostějově
Adam Říháček a medailová smršť na MČR v Prostějově

  • Krasobruslení: Příští víkend se koná MČR v Turnově, kde se těšíme na výkony naší olympioničky Elišky Březinové, která nedávno na Bosphorus Cup v Turecku získala bronz a krasobruslaře Petra Kotlaříka.

  • Završením sezóny na domácí půdě je MČR dorost a dospělí v plavání v Plzni. Zde se představí široká špička včetně reprezentantů, kteří jsou právě na ME v Rumunsku.

Gratulujeme všem k výsledkům a držíme palce do dalších sportovních dění. Jsme rádi, že naše spolupráce je část mozaiky, která zapadá do zlepšení zdravotních stavů a podávání skvělých výsledků. Děkujeme za důvěru, že můžeme sdílet vaši radost! 

  • Tímto Vás všechny zveme na exhibici krasobruslařů v SC Kuřim 22.12 po obědě. Tip na nevšední podívanou. 

Barbora Morávková - ZnamyLekar.cz